Z roku na rok wszystko się zmienia także moda i trendy ślubne . Odmienione powracają stare obyczaje lub z impetem wkraczają te z "zachodu". Dziś zdecydowanie faworytem Par Młodych jest sesja dla narzeczonych. Spotkanie z fotografem przed najważniejszą uroczystością w życiu ma niewymierne skutki dla obu stron. Jest wiele powodów, dla których warto spotkać się zanim nawiążemy szerszą współpracę. Sesja pozwoli nam poznać się, co oznacza, że będę miała szansę zdobyć Wasze zaufanie. Jeśli brakuje Wam pewności siebie przed aparatem tym bardziej zachęcam do takich zdjęć. Pomogą one rozwiać Wasze obawy, oswoją z aparatem. Jak ognia unikam pozowanych kadrów, nie narzucam sposobu zachowania przed obiektywem. Czas spędzony razem jeszcze bardziej zbliży Was do siebie. Takie zdjęcia to okazja do bardzo szczerych rozmów, zanim wybiją kościelne dzwony.

    Jak wybrać miejsce na plener? Niech to będzie ulubiona kawiarnia, czy miejsce Waszego poznania, skwer w parku lub blokowisko, najważniejsza jest Wasza wspólna obecność i możliwość przeżywania sesji razem. Podczas tych zdjęć jesteście dla siebie. Fotograf staje się obserwatorem łączących Was relacji. Zdjęcia, które wspólnie zrobimy będą wspaniałą pamiątką a ulubiony kadr wywołany i oprawiony to doskonały prezent dla Waszych rodziców w ramach podziękowań. Zdjęcia mogą być też dekoracją Waszej sali ślubnej. Sesja to dobry moment by podzielić się z najbliższymi tym co dla Was cenne. Na koniec cena. Sesja zorganizowana dla narzeczonych jest w przystępnej cenie co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. 

Ilość zdjęć: 16
 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl