Z roku na rok wszystko się zmienia także moda i trendy ślubne . Odmienione powracają stare obyczaje lub z impetem wkraczają te z "zachodu". Dziś zdecydowanie faworytem Par Młodych jest sesja dla narzeczonych. Spotkanie z fotografem przed najważniejszą uroczystością w życiu ma niewymierne skutki dla obu stron.Sesja pozwoli nam poznać się, co oznacza, że będę miała szansę zdobyć Wasze zaufanie. Jeśli brakuje Wam pewności siebie przed aparatem, tym bardziej zachęcam do takich zdjęć,pomogą one rozwiać Wasze obawy.

    Jak wybrać miejsce na plener? Niech to będzie ulubiona kawiarnia, czy miejsce Waszego poznania, skwer w parku lub blokowisko, najważniejsza jest Wasza wspólna obecność i możliwość przeżywania sesji razem. Podczas tych zdjęć jesteście dla siebie. Fotograf staje się obserwatorem łączących Was relacji. Zdjęcia, które wspólnie zrobimy będą wspaniałą pamiątką a ulubiony kadr wywołany i oprawiony to doskonały prezent dla Waszych rodziców w ramach podziękowań. Zdjęcia mogą stać się dekoracją Waszej sali ślubnej.

Ilość zdjęć: 20
 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl