Fotografia ślubna

 

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy oczywiście chcieliby, by zostało ono udokumentowane na fotografiach. Dobry fotograf ślubny to nie tylko osoba utalentowana i kreatywna, ale też wrażliwa na piękno łączącego parę uczucia i zdolna wychwycić momenty warte uwiecznienia. Jako fotograf, który od lat towarzyszy Parom Młodym w dniu ślubu, doskonale wiem, na co zwrócić uwagę. Najczęściej narzeczeni życzą sobie, aby fotograf dokumentował dzień od samego początku do samego końca, a więc od momentu ostatnich przygotowań, poprzez ceremonię ślubu, aż po zabawę weselną. Dzięki temu pamiątka, którą stanowić będą fotografie, będzie kompletnie odtwarzała ten cudowny dzień z życia zakochanych. Część z Państwa wybiera się również sesję zdjęciową w plenerze, najczęściej organizowaną na kilka dni przed lub po uroczystym wymienieniu się obrączkami. Zdjęcia z sesji oraz wielkiego dla narzeczonych dnia ślubu pozwolą im na zawsze utrwalić w pamięci te piękne, niepowtarzalne chwile i dadzą możliwość powrotu do wspomnień za rok, dwa, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

 

Artystyczna fotografia ślubna

 

Profesjonalne zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka z dnia ślubu, która umożliwi Państwu powrót do wspomnień za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Dbam o to, by wykonywane w tym niezwykłym dniu fotografie wyróżniały się estetyką. Duże doświadczenie i dobry warsztat nie są bez znaczenia – to dzięki nim dziś mogę tworzyć fotografie o doskonałych kadrach, klimatycznym oświetleniu, na których główną rolę gra przepiękna Para Młoda. Duża wrażliwość, zdolność cieszenia się czyimś szczęściem i dobre oko fotografa – oto moje najważniejsze narzędzia. Bez nich moje zdjęcia ślubne nie byłyby takie, jakie są – przepełnione szczęściem i miłością, ukazujące nie same zdarzenia, ale raczej ich atmosferę i to, co niewidoczne dla oka, za to łatwe do dostrzeżenia sercem. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcam do zapoznania się z moim portfolio oraz do kontaktu. Pracuję w Gnieźnie i Wrześni, jednak odległość nie jest dla mnie przeszkodą – zapraszam do współpracy również klientów z innych miast.

 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl