Fotograf na ślub - ceremonia

 

Nie ma zakochanych, którzy nie marzyliby o tym, by dzień ich ślubu został udokumentowany w należyty sposób. Taka chwila zdarza się raz w życiu, stanowiąc dla Państwa Młodych początek czegoś całkowicie nowego. Warto na zawsze zachować w pamięci ten niezwykle ważny moment, a następnie pielęgnować wspomnienia, by nigdy nie przysłoniły ich inne, by nie przykrył ich kurz czasu. Dobry fotograf ślubny stworzy dla Państwa wspaniałą pamiątkę – serię fotografii z dnia ślubu, ceremonii i weselnych zabaw, dzięki którym zawsze będą mogli Państwo wrócić pamięcią do tego ważnego czasu. Wybór fotografia to niełatwa sprawa – warto wybrać osobę dyskretną, która nie będzie krępowała swą obecnością ani nowożeńców, ani gości, a zamiast tego postara się pozostać niezauważona. Powinna ona posiadać odpowiednie doświadczenie, sprzęt oraz warsztat, bez których fotografie nie będą udane. Magdalena Polak ze Studio Migawka, która od lat podejmuje współpracę z parami, zaprasza do zapoznania się ze swoim portfolio.

 

Dzień ślubu uchwycony w kadrach

 

Kadry to chwile na zawsze zatrzymane na fotografiach, to ułamki życia, na których da się zachować to, co nieuchwytne – ulotne uśmiechy, łzy wzruszenia, niesamowite, dotąd nieznane emocje, jakie towarzyszą nowożeńcom w dniu ich ślubu. Profesjonalne zdjęcia ślubne są w stanie zawrzeć w sobie jeszcze więcej – nie stanowią one dokumentacji, ale niezwykły, dokonany z wielką wrażliwością ze strony osoby fotografującej zapis bardzo ważnego wydarzenia w życiu Państwa Młodych. Wydarzenia, które całkowicie odmieni ich los, które wiąże życie dwóch zakochanych w sobie osób, które wyznacza im wspólną ścieżkę. Jako fotograf, który miał możliwość uczestniczenia w wielu ceremoniach, nauczyłam się wielu istotnych rzeczy. Dzięki nim zrozumiałam, co jest najważniejsze dla nowożeńców, jakich zdjęć ode mnie oczekują, co chcieliby na nich zobaczyć – i to staram się uchwycić. Robię wszystko, by zatrzymywać czas w momentach, w których Państwo Młodzi, zebrani goście i też ja jako fotograf – możemy być świadkami tryumfu miłości i szczęścia.

 

Nasze realizacje:

Ilość zdjęć: 15
 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl