Fotografia ślubna - przygotowania

 

Profesjonalne zdjęcia ślubne wykonane w dniu ceremonii mogą stanowić naprawdę wspaniałą pamiątkę, która pozwoli zakochanym wrócić pamięcią do wspomnień sprzed kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu lat. Udokumentowanie tego dnia jest niezmiernie ważne – w końcu najczęściej zdarza się on tylko raz w życiu, stanowiąc w nim całkowicie nowy rozdział. Trudno wyobrazić sobie chwile, które równie mocno celebrowałyby miłość łączącą dwie zakochane w sobie osoby. Dzień ślubu to tryumf miłości i szczęścia, które dobry fotograf ślubny zdoła uchwycić na cudownych, artystycznych zdjęciach. Równie magiczny, co sama uroczystość ceremonii, może być czas ostatnich przygotowań – ta atmosfera lekkiego zdenerwowania, zaaferowania zmieszanych z niezwykłym ożywieniem. Oczekiwanie na wielką chwilę. Zwykle towarzyszy temu wiele wartych uchwycenia w kadrach uśmiechów. Fotografie te pozwolą po latach w pełni odtworzyć cudowny dzień ślubu – choćby tylko we wspomnieniach, które przecież są dla nas tak ważne.

 

Dobry fotograf ślubny

 

Jako fotograf ślubny z wieloletnim stażem, pragnę zaproponować Państwu usługi najdoskonalszej jakości. Wiem, jak niezwykle istotny jest dla Państwa dzień ślubu – długo wyczekiwany, wymarzony, jedyny taki w życiu. W związku z tym do każdej sesji ślubnej, jak i do dokumentacji chwil już z samego dnia ceremonii podchodzę z wielkim szacunkiem dla szczęścia nowożeńców. Pary chciałyby, żeby fotografie uwieczniające ich w tej doniosłej chwili były równie cudowne jak towarzyszące im uczucia. Jako fotograf ślubny, który miał zaszczyt towarzyszyć nowożeńcom na wielu ślubach i weselach, wiem, na co zwrócić uwagę, które chwile są warte uchwycenia, kiedy nacisnąć spust migawki. Oczywiście bohaterów moich zdjęć zawsze traktuję odrębnie, zawsze mając na względzie wszelkie ustalenia. Zanim bowiem rozpocznę współpracę z Parą Młodą, proszę o zapoznanie się z moim portfolio oraz przedstawienie swoich oczekiwań względem fotografii. Zawsze staram się realizować pomysły nowożeńców – w końcu to ich dzień.

 

Nasze realizacje:

Ilość zdjęć: 25
 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl