Zdjęcia ślubne w plenerze

 

Narzeczeństwo stanowi dla zakochanych niezwykły moment. Para zdecydowała, że chciałaby być razem do końca swoich dni i zaczyna koncentrować się na planowaniu ślubu. Przygotowania te mogą być męczące, ale mimo to zawsze wiążą się z radością związaną z oczekiwaniem dnia, który wyznaczy początek, a właściwie pierwszą stronę całkowicie nowego rozdziału w ich życiu. Magia tego okresu powinna zostać uchwycona w kadrach, aby zakochani zawsze mogli wrócić do niego chociaż we wspomnieniach. Sesje ślubne najczęściej wykonywane są kilka dni przed ślubem lub bezpośrednio przed ceremonią (choć wówczas niestety trzeba liczyć się z ograniczeniami czasowymi). Pary często chcą zostać sfotografowane w miejscach, które dobrze im się kojarzą, stanowiły tło dla ważnych momentów w ich związku lub po prostu są malownicze. Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem mogę zaproponować Państwu piękne scenerie w Gnieźnie i okolicach.

 

Przepiękne scenerie

 

Przed parami zdecydowanymi na sesję zdjęciową na tle natury stoi trudne zadanie wyboru dobrego, doświadczonego fotografa. Jako osoba zajmująca się zdjęciami od wielu lat i bardzo często podejmująca współpracę z zakochanymi, mogę polecić usługi proponowane przeze mnie w Studio Migawka. Chętnie wykonam dla Państwa zdjęcia ślubne w plenerze czy to w Gnieźnie, czy którymkolwiek innym mieście w Polsce. Dbam o to, by moje sesje zdjęciowe odbywały się w malowniczych sceneriach, na tle których uczucie łączące narzeczonych zostanie uchwycone w całej swojej sile. Częsta praca z parami – także na ślubach i weselach – pozwoliła mi uwrażliwić się na piękno bijące z relacji łączących zakochanych i ich niczym niezmącone szczęście. Dzięki temu, że ze zrozumieniem i otwartością podchodzę do bohaterów moich fotografii, umiem uwiecznić warte uchwycenia, choć niezwykle ulotne chwile. Dostrzegam towarzyszące narzeczonym emocje, a dostosowując do nich klimat zdjęć, tworzę dla nich niepowtarzalną pamiątkę.

 

Wspomnienia warte pamiętania

 

Niektóre wspomnienia są tak piękne i ważne dla nas, że nie chcielibyśmy, by kiedyś niechcący nam umknęły. Szczególnie ważne są te z dnia ślubu, który otworzył całkiem nowy rozdział w naszym życiu, rozdział pełen miłości i zrozumienia. Dlatego tak istotne są fotografie, dzięki którym możemy zatrzymać czas w ważnej dla nas chwili wraz z towarzyszącymi jej emocjami i zaglądać do nich zawsze, kiedy mamy ochotę wrócić wspomnieniami do tego właśnie momentu. Zdjęcia ślubne w plenerze mogą być niesamowitą, absolutnie niepowtarzalną pamiątką, która za kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat pozwoli ze łzami wzruszenia powspominać minione czasy. Jako doświadczony fotograf ślubny, chętnie wykonam sesję zdjęciową parom przed ślubem lub w dniu ceremonii. Jako tło mogę zaproponować malownicze zakątki Gniezna i okolicznych miasteczek, a na życzenie Par Młodych zorganizuję sesję w jakimkolwiek miejscu na terenie Polski – jestem w stanie dostosować się do oczekiwań klientów. Zachęcam do kontaktu!

 

Nasze realizacje:

Ilość zdjęć: 50
 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl