Profesjonalny fotograf na wesele

 

Zabawa weselna po prostu nie może się nie udać. To jedna z tych uroczystości, na których bawią się wszyscy – bez względu na wiek. To czas wielkiej, bezkresnej wręcz radości i szczęścia Państwa Młodych, ale też i cieszących się wraz z nimi rodzin i bliskich. Taniec, liczne konkursy, wróżby i zabawy, do których angażowani są goście, elementy kabaretu, skoczna muzyka, a może po prostu uroczysty obiad – wesela mogą mieć różny charakter, który zależy od osobistych upodobań par. Niezależnie od tego, czy nowożeńcy wymarzyli sobie biesiadę w ludowym stylu, czy zdecydowali się na nowoczesną formę wesela, na pewno chcieliby, aby towarzyszył im profesjonalny fotograf weselny, który będzie obserwował bawiących się i uchwyci w kadr każdą wartą zapamiętania chwilę. Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami Studio Migawka, zachęcam do zapoznania się z moim portfolio. Poniżej widać realizacje sesji wykonywanych w trakcie wesel moich klientów. Jestem z Gniezna, często zdarza mi się pracować we Wrześni i okolicach, ale do kontaktu zapraszam każdą parę – odległość nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

 

Fotografia weselna

 

Praca z Parami Młodymi stała się moją największą pasją. Początkowo zainteresowałam się fotografią ślubną, wiedząc, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem i stanowi sposób na zarobek. Jednakże wystarczyło kilka ceremonii ślubnych i wesel, na których miałam zaszczyt się znaleźć, abym zrozumiała, że to coś całkowicie innego, niż może się wydawać komuś z zewnątrz, kto nie fotografował zakochanych w tak ważnych dla nich chwilach. Praca ze szczęśliwymi ludźmi, możliwość obserwowania ich radości to dla mnie coś bardzo cennego. Uwrażliwia mnie to i pozwala tworzyć takie fotografie, o wykonywaniu których kiedyś mogłam tylko marzyć. Zrozumiałam, że aby zrobić dobre, ukazujące istotę chwili zdjęcie, trzeba nie tylko oka fotografa, ale też ludzkiego serca zdolnego zauważyć to, co dla zmysłu wzroku może okazać się nieuchwytne. Mogę zaoferować Państwu usługi najdoskonalszej jakości, swoje doświadczenie, wciąż rozwijane umiejętności, warsztat, zaangażowanie, wrażliwość oraz zrozumienie dla Państwa potrzeb.

 

Ilość zdjęć: 15
 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl