Fotografia ślubna w Gnieźnie

 

Trudno spotkać parę narzeczeńską, która nie chciałaby, żeby dzień jej ślubu został uwieczniony w artystycznych kadrach. Profesjonalne zdjęcia ślubne, które wykonujemy na terenie Gniezna oraz całego kraju to coś o wiele więcej, niż tylko zwykły reportaż, suche sprawozdanie ze zdarzeń. Przede wszystkim stanowią one dla Państwa Młodych, ich rodzin i bliskich niepowtarzalną, budzącą miłe wspomnienia z tego cudownego dnia pamiątkę. Ich wartość zostanie szczególnie doceniona po wielu latach, być może w dniu którejś już z kolei rocznicy, a być może miło będzie je obejrzeć, świętując jubileusz małżeństwa. Jednak aby rzeczywiście móc czerpać radość ze wspomnień dzięki fotografiom, potrzeba dobrego fotografa ślubnego. Warto zdecydować się na osobę nie tylko utalentowaną i doświadczoną, ale także wrażliwą. Dlaczego wrażliwość to ważna cecha fotografa? Bo to dzięki niej jest on w stanie zauważyć to, co nieuchwytne i nacisnąć spust migawki w odpowiednich momentach, kiedy ulotne uśmiechy zdradzają największe wzruszenie, kiedy łzy szczęścia mówią za zakochanych.

 

 

Dobry fotograf ślubny

 

Fotografią ślubną zajmuję się już od wielu lat, a doświadczenie, które udało mi się zdobyć w ich trakcie, stanowiło najcenniejszą lekcję w moim życiu – nie tylko tę ściśle związaną z fotografią, ale również życiową. Możliwość towarzyszenia narzeczonym w tak ważnym dla nich dniu, obserwowania ludzi szczęśliwych, wzruszonych darowanym im dobrem – to wszystko nauczyło mnie, że najważniejsze jest to, czego nie dałoby się zobaczyć, gdybyśmy chcieli widzieć tylko oczyma. Zrozumiałam, że aby być dobrym fotografem ślubnym, trzeba otworzyć również serce. Do każdego z moich bohaterów podchodzę z wrażliwością i zrozumieniem. Wiem, że dzień ślubu to nie tylko radość, to również stres i zdenerwowanie związane z obawami o to, czy wszystko się uda. Dlatego właśnie czekam na te momenty, które warto uchwycić. Czekam na chwile, dla których warto byłoby zatrzymać czas, które były tego dnia najważniejsze i które będą najchętniej wspominane przez nowożeńców i ich bliskich.

 

 

 

Wesele w niesamowitych w kadrach

 

Kiedy ceremonia ślubna dobiegnie końca, Państwo Młodzi wraz ze swoimi gości są gotowi na uroczysty obiad i weselną zabawę. Pierwszy taniec nowożeńców, wszechobecna radość, spotkanie z dawno niewidzianą rodziną – to całe spektrum chwil, które z pewnością będą chętnie wspominane. Kiedy Państwo Młodzi wraz z bliskimi oddają się swawolnej zabawie, fotograf zaproszony na wesele bacznie obserwuje to, co dzieje się na sali i wybiera momenty warte uwiecznienia. Duże doświadczenie i uczestnictwo w wielu weselach o różnym charakterze pozwala mi rozumieć oczekiwania bohaterów moich fotografii. Wiem, jakie zdjęcia cieszą najbardziej i właśnie takie staram się wykonywać – dokumentujące najciekawsze, najradośniejsze i najzabawniejsze momenty uroczystości. Wszystkich, którzy po zapoznaniu się z moim portfolio będą zainteresowani usługami Studia Migawka, zachęcam do kontaktu. Pracuję na terenie Gniezna, ale odległość nie stanowi dla mnie żadnego problemu i z dużą przyjemnością zostanę fotografem na Państwa weselu w każdym mieście w Polsce.

 

 

 

 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl