Wszystko ma swój czas...

 

Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu... Najwięcej można zobaczyć patrząc sercem... Fotografią zainteresowałam się kilkanaście lat temu. Początkowo hobby, później studium fotografii teraz ogromna pasja i sposób na życie. Dużym zainteresowaniem darzę fotografię analogową.  To bardzo szczególny dar być blisko ludzi w ważnych dla nich chwilach.Staram się robić moje zdjęcia tak by były pełne uczuć i emocji.  Szukam  chwil opatrzonych wyjątkowym światłem, miłością, dobrocią,  łzami szczęścia lub ciepłym dotykiem. Nie tworzę obrazów, jestem cichym obserwatorem miejsc i ludzi  a aparat fotograficzny pomaga mi zapamiętać ich wyjątkowość.  Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie fotograficzny, dysponuję szeroką wiedzą o technikach fotografowania, mam głowę pełną świeżych, nieszablonowych pomysłów. Oryginalność moich zdjęć zawdzięczam ich bohaterom. Mieszkam w Gnieźnie a odleglość nie jest dla mnie przeszkodą-pracuję na terenie całej Polski.  Jeśli poszukujesz fotografa, który wykona dla Ciebie niesztampowe zdjęcia zapraszam do mojego portfolio.

 

 

Artystyczna fotografia ślubna

 

Chcę, aby wykonywane przeze mnie fotografie ślubne i weselne były dokładnie tym, czego chcą ode mnie narzeczeni. Dlatego też zawsze staram się ustalić z Parą Młodą wszelkie istotne kwestie dotyczące zlecenia. Zorientowanie się w potrzebach par uważam za bardzo istotne, ponieważ pozwala mi to dostosowanie techniki czy scenografii do ich indywidualnych oczekiwań. Zdjęcia ślubne są ważną pamiątką z istotnego dnia w życiu zakochanych, dlatego właśnie chcę móc na koniec pokazać moim klientom takie fotografie, które będą się im podobać. Swojej obecności na ślubach i weselach nie traktuję jako tylko tworzenia suchych sprawozdań. Czuję się uczestniczką tych wydarzeń – dzięki temu mogę wzruszać się razem z Państwem Młodym i ich bliskimi i doskonale wyczuwam, które momenty są dla nich na tyle cenne, że będą zadowoleni, widząc je na zdjęciach. Jako fotograf ślubny z dużym doświadczeniem i bezkresnymi zasobami kreatywności, będę w stanie stworzyć dla Ciebie niepowtarzalną pamiątkę z tego niesamowitego dnia.

 

 

 

Niepowtarzalna pamiątka

 

Fotografie z dnia ślubu i wesela to niepowtarzalna pamiątka. To obrazy, na których uchwycone zostały te chwile, które być może za kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat budzić będą w Tobie piękne wspomnienia. Magia fotografii tkwi w ich jednoczesnej namacalności i nieuchwytności – dzięki nim możemy obserwować zatrzymane w czasie momenty – dzięki przytrzymaniu spustu migawki mogą one trwać wiecznie. Ale są to momenty niezwykle ulotne, które w rzeczywistości trwały może ułamek sekundy, a następnie rozproszyły się w weselnym szaleństwie, w tańcu. Ślub, wesele to ważne dni, dla wielu wręcz najważniejsze, dlatego tak istotne dla Par Młodych będzie to, by wybrać dobrego fotografa. Dobrego, czyli takiego, który z wiru zdarzeń będzie umiał wychwycić to, co godne uwagi, co powinno zostać zapamiętane. Jako obserwator z zewnątrz, skupię całą swą uwagę, by wykonać dla Ciebie najcudowniejsze zdjęcia ślubne i weselne, jakie możesz sobie wymarzyć. Jestem otwarta na pomysły narzeczonych, które zawsze staram się realizować.

 

 

 

 
Copyright © Studio Migawka Magdalena Polak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fotograf ślubny, fotografuję sesje ciążowe, plenerowe, portretowe, rodzinne na terenie Gniezna, Wrześni, Poznania i okolic.

 

 

KONTAKT

 +48 600 438 818

e-mal: foto.kontakt@wp.pl

 

 

O firmie

Studio Migawka Magdalena Polak

ul.Grzybowo 18b/2

62-200 Gniezno

NIP 7842186546

 Powered by: www.cdx.pl